کرش دو دل است؛ تا دو هفته دیگر سرمربی را معرفی می‌کنیم

صحبت‌های زیادی انجام شده و شرایط گزینه‌های سرمربی تیم ملی بزرگسالان و تیم امید بررسی شد.
وی درمورد تیم امید گفت: با توجه به مسابقاتی که این تیم در پیش دارد، کمیته فنی تصمیم گرفت از هومن افاضلی حمایت کند تا پس از این مسابقات شرایط سایر گزینه‌ها بررسی شود. در روز‌های فیفا هم برای تیم امید برنامه داریم و تیم بزرگسالان بازی نخواهد داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به حضور کرش در ایران گفت: اتفاقی نیفتاده؛ کرش در آخرین لحظات با ارسال ایمیلی از حضور در ایران خودداری و علت این موضوع را هم مشکلات غیرفوتبالی عنوان کرد، البته وی هنوز هم علاقه دارد به تیم ایران کمک کند و به عنوان مشاوره فنی در تیم ملی ایران باشد، اما در حال حاضر فدراسیون به دنبال سرمربی است.
وی افزود: در جریان شیطنت‌ها نسیتم، اما کرش از همه نظر ایران را پسندیده بود. فکر می‌کنم مشورت وی با افرادی که در ایران نیستند و ایران را ندیده‌اند باعث شد این تصمیم را بگیرد و تحت تاثیر صحبت‌های آنها قرار بگیرد.

کفاشیان با بیان اینکه مبلغ قرارداد با کرش سالیانه یک و نیم میلیون دلار بوده گفت: برای انتخاب سرمربی تیم ملی ایران زمان داریم و تا یک یا دو هفته آینده نام وی را اعلام خواهیم کرد. در شرایط کنونی اولویت اول فدراسیون گزینه خارجی است، اما نگاهی هم به مربیان ایرانی داریم.
وی درمورد شرایط جلالی برای تیم ملی امید ایران اظهار داشت: چون تیم امید مسابقاتی را در هفته آینده باید برگزار کند نخواستیم فکر بازیکنان و کادر فنی را درگیر کنیم. به همین دلیل از افاضلی حمایت می‌کنیم و در همین راستا قرار است دوشنبه شامی را هم با بازیکنان و کادر فنی این تیم بخوریم.

کفاشیان عنوان کرد: برای اینکه تیم امید نتایج بهتری بگیرد قرار است ابراهیم‌زاده و قلعه‌نویی هم مشورت‌هایی را به افاضلی بدهند تا پس از پشت‌سر گذاشتن مسابقات شرایط سایر گزینه‌ها مورد بررسی قرار بگیرد.
رئیس فدراسیون فوتبال درخصوص بازگشت کرش به ایران گفت: وی چند تماس با ترابیان داشته است و به نظر می‌رسد هنوز دو دل است. این موضوع ربطی به بازار گرمی و افزایش مبلغ قرارداد وی ندارد. در مجموع فکر می‌کنم ایرانی‌ها هم توان هدایت تیم ملی را دارند، اما در حال حاضر به دنبال مربی درجه یک خارجی هستیم.

وی درباره مذاکره با سرمربی سابق تیم ملی صربستان گفت: از طریق مدیر برنامه‌های آنتیچ مذاکراتی صورت گرفته بود اما او به پیشنهاد ما پاسخ منفی داد.
کفاشیان درباره مارادونا تصریح کرد: او گزینه ما نبود و فقط قرار بود سفری به ایران داشته باشد.

/ 0 نظر / 13 بازدید