نام درست مربی پرتغالی "کیروش " است

گفت: نام صحیح این مربی "کیروش " است. هر کسی روی اسم خود حساسیت هایی دارد. روزی که او به ایران آمده بود وقتی خبرنگاران او را به نام کرش می خواندند به من گفت ظاهرا هنوز اسم من برای ایرانی ها جا نیفتاده است و من به او توضیح دادم که تلفظ نام او به فارسی سخت است اما به دلیل وسعت زبان فارسی تلفظ های مختلفی به وجود می آید. با این حال نام درست این مربی کیروش است.

ترابیان تصریح کرد: کیروش این آمادگی را دارد که به ایران بیاید. ما روی دو نکته در حال صحبت با کیروش هستیم تا در صورت حل این دو مسئله ایشان وارد کشور ما شود و قرارداد امضا کند.
وی افزود: کیروش در صورت حضور در ایران با سه دستیار می آید تا هدایت تیم های بزرگسالان، امید و جوانان را در اختیار داشته باشد. می خواهیم برنامه ریزی مدونی داشته باشیم تا در آینده برگزاری اردوهای این سه رده متفاوت از هم نباشد و مشکلات پیشین را نداشته باشیم.

ترابیان که در شبکه خبر صحبت می کرد در مورد قرارداد مالی این مربی و اینکه گفته می شود سالی یک میلیارد تومان مبلغ قرارداد اوست، گفت: من از مبلغ قرارداد حرفی نمی زنم. خوشبختانه ما با کیروش مشکل مالی نداریم و روی همه موارد بحث کردیم. فقط این را بگویم که رقم قرارداد در سطح این مربی فوق العاده خوب است.
وی در خصوص دو موردی که در حال بحث با کیروش هستند، گفت: یکسری اصول سفت و سختی داریم که برای ما خیلی مهم است. اینها موارد انضباطی است که برای مربیان کوچک اجرا می شود و مربیان بزرگ هم مستثنی نیستند.

/ 0 نظر / 12 بازدید