مذاکره فدراسیون فوتبال هند با کارلوس کرش


نوع نگارش گزارش منبع مذکور نشان می‌دهد که مذاکرات در حد پایه و بسیار خفیف است و در واقع این روند تنها از سوی طرف هندی مطرح شده است.

نماینده فدراسیون فوتبال هندوستان در ابوظبی در قدم اول پیشنهاد یک پروژه خیریه به وکیل کرش داده و امیدوار است وی امسال در دهلی ریاست کل مدرسه فوتبال بایچونگ بوتیا (یکی از آکادمی‌های فوتبال جوانان) در هند را برعهده بگیرد.
این مربی پرتغالی در پاسخ به خبرنگار هندی گفته است: اکنون روزهای شلوغی را تجربه می‌کنم و نمی‌توانم جدول برنامه‌ریزی شده خود را به هم بریزم. هندوستان پتانسیل بالایی در جهان فوتبال دارد و می‌دانم که امکانات خوبی برای پیشرفت در این کشور وجود دارد.

منبع خبری مذکور در ادامه گزارشی از عملکرد کارلوس کرش مربی پرتغالی آورده و گفته است: وی هدایت تیم ملی پرتغال را در جام جهانی برعهده داشته و با شکست برابر اسپانیا در یکی از بازی‌های مهم زندگی خود محبوبیت عمده‌ای را از دست داد. شاید علت اصلی جدایی او از شغلش رفتار عجیب با مقامات سازمان مبارزه با دوپینگ در اردوی پرتغال بود که باعث شد دردسرهای عجیبی برای وی بوجود بیاید.
کرش سابقه مربیگری در تیم ملی زیر 20 سال پرتغال را در زمانی که بزرگانی چون لوئیس فیگو، روی کاشتا، فرناندو کوتو و ویتور بایار در آن حضور داشتند در کارنامه خود یدک می‌کشد.

/ 0 نظر / 11 بازدید