نوری: پاداش شادی گل ما یک دستگاه موبایل بودبازی سنگینی انجام دادیم ولی پرسپولیس توانست انتقام شکست فصل قبل را در بوشهر بگیرد و دل هوادارانش را شاد کند و مطمئن باشید هر تیمی که به اینجا بیاید بیشتر از مساوی نمی تواند بگیرد. بچه ها خیلی زحمت کشیدند و توانستیم 3 امتیاز حساس را بگیریم و انشاءا... همینطور منسجم کار کنیم و روند رو به رشد تیم را تا آغاز بازی های آسیایی افزایش دهیم.

 در خصوص گلزنی خودت بگو.

ما روی این حرکات کار کرده بودیم. من باید از تیر دوم حرکت می کردم و به تیر یک می رسیدم تا ضربه آخر را بزنم و دیدید که این تمرینات جواب داد و به گل رسیدیم. گل اول را پاس دادم به سپهر و گل دوم را هم خودم زدم. به هر حال زحمت بچه ها بود. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم و برای ما مهم نبود که چه کسی گل می زند، مهم 3 امتیاز این بازی بود که گرفتیم.


پرسپولیس این بازی را برد، اما دوباره چند موقعیت خوب را از دست داد؟

دو، سه موقعیت خیلی خوب داشتیم آنها هم یکی، دو موقعیت داشتند. واقعا تیم خوبی بودند. انشاءا... بازی بعد هم بتوانیم خوب کار کنیم و هواداران هم بیایند و از تیمشان حمایت کنند. در تمرینات و مسابقات باید بیشتر تمرکز کنیم تا از حداقل موقعیت ها، حداکثر بهره را ببریم. ما تمام تلاش خودمان را می کنیم تا به مرزی برسیم که هواداران انتظار دارند تا با یک روحیه بالا در جام باشگاه ها بازی های خوبی را به نمایش بگذاریم.


جو ورزشگاه کاملا علیه پرسپولیس بود، آیا شرایط ورزشگاه روی عملکرد شما تاثیری نداشت؟

پاداش شادی گل ما یک دستگاه موبایل بود که پرتاب کردند و خورد به دست غلامرضا رضایی. تصور کنید اگر این دستگاه به سرش برخورد می کرد، قطعا صدمات جبران ناپذیری را داشت. موبایل وقتی به دست غلام خورد، چند تکه شد. چندین قطعه سنگ و پرتاب بطری آب و از همه مهمتر فحاشی آنها، باید از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال رسیدگی شود تا دیگر شاهد چنین اعمالی در ورزشگاه ها نباشیم.

/ 0 نظر / 13 بازدید