با کرش قراردادی نبستیم که برخی آن را ترکمنچای نامیدند

انتخاب سرمربی داخلی و خارجی بر عهده خود فدراسیون است و من قصد ندارم زیاد در این موضوع دخالتی داشته باشم اما شخصا معتقدم باتوجه به شرایط خاص روحی و روانی بازیکنان ما در این زمان مربی ایرانی بهتر می‌تواند کمک کند. در ایران مربیان خوبی داریم که باید آنها را بیشتر شناسایی کنیم.
سعیدلو ادامه داد: با توجه به اینکه جلسات مکرری با مسئولان فدراسیون فوتبال داشته‌ام آنها بابت هزینه‌های خود در چارچوب هزینه‌های مالی سازمان مشکل خاصی ندارند. می‌دانم مردم در حال حاضر انتظار از تیم ملی دارند و باید هرچه سریع‌تر کادر فنی انتخاب شود تا آماده بازی‌های مقدماتی جام جهانی شویم.
سعیدلو در خصوص کارلوس کرش گفت: ایشان مربی خوبی بود اما به نظر می‌رسد قصد سرمربی‌گری در ایران را ندارد. با این حال می‌دانم مسئولان فدراسیون باز هم در حال رایزنی هستند اما هنوز ما با ایشان قراردادی امضا نکردیم که برخی آن را ترکمنچای نامیدند.

سعیدلو در جواب سؤالی درباره هیات مدیره استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: ‌اعضای هیات مدیره این دو باشگاه انتخاب شدند و به موقع خودش اعلام خواهد شد.
وی در پایان در خصوص احتمال حضورش به عنوان وزیر ورزش گفت: در این خصوص هنوز تصمیم خاصی نگرفته‌ام. تا وقتی که در ورزش باشم با تمام قدرت به جمهوری اسلامی ایران خدمت خواهم کرد. امروز هم به عنوان رئیس سازمان تربیت بدنی در مراسم فدراسیون سوارکاری حضور دارم و این به معنای مسئله دیگری نیست.

/ 0 نظر / 13 بازدید