مهاجم سابق پرسپولیس با چاقو تهدید شد

 

وی افزود:‌ این افراد ناشناس را حتی یک بار هم در رشت ندیده بودم و نمی‌دانم آیا کسی آنها را اجیر کرده بود که من را بزنند یا خیر؛ ولی داماشی‌ها بدانند که من تا امروز یک ریال هم از این تیم نگرفته‌ام و حتی الآن هم به جای اینکه در خانه‌ای که قرار بود برای من تهیه شود باشم به جایش در هتل زندگی می‌کنم.

نیکبخت در پاسخ به سؤالی که برخی بازیکنان گفته بودند که با حضور شما در زمین، داماش یک بازیکن کمتر دارد،‌گفت: نمی‌دانم منظور از این حرف چیست؟ اما متأسفانه در داماش هرکسی می‌خواهد خودش بازی کند و این موضوع هم برایم جای سؤال داشت اما باید این را بدانید که اتفاقی که برای من افتاد واقعاً عابدینی را ناراحت کرده و تا به امروز این صحنه را با این وضعیت ندیده بودم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: نمی‌دانم تکلیفم چه می‌شود اما خدا را شکر می‌کنم که الآن سالم هستم. من در شرایطی به رشت رفتم که همه می‌دانند می‌توانستم به تیم‌های خوب دیگری هم بپیوندم اما این برخورد برای من بسیار عجیب بود چون نمی‌دانم اهدافشان از این کار چه چیزی بود. تکلیف آینده خودم را راستش را بخواهید نمی‌دانم اما از عابدینی صمیمانه سپاسگزارم که به من کمک زیادی کرده و امیدوارم همیشه چیز ختم به خیر شود.

/ 0 نظر / 14 بازدید