دایی: هر وقت بازیکن به تیم ملی داده‌ا‌یم دچار مشکل شده‌ایم


وی ادامه داد: در نیمه دوم نیز همه کار کردیم و به دروازه حریف نزدیک شدیم اما باز هم به دلیل بی‌دقتی در پاس‌های آخر نتوانستیم به گل برسیم. یک پاس درست می‌توانست تمام مشکلات ما را حل کند اما متاسفانه این کار انجام نشد و با اشتباهات خود به حریف فرصت دادیم تا بازی مساوی شود. این مسابقه کیفیت فنی خاصی نداشت و ما دو امتیاز حساس را از دست دادیم و برای جبران باید تلاش کنیم.

سرمربی پرسپولیس تأکید کرد: اگرچه در یک ربع اول مسابقه خوب بازی نکردیم اما در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ما بود که نتوانستیم از فرصت‌های آن استفاده کنیم.
دایی در مورد شعارهایی که از سوی سکوهای خاص سر داده می‌شد گفت: خود شما می‌گویید سکوهای خاص و من نظری در این مورد ندارم.
یک خبرنگار منتقد علی دایی در مورد اینکه پرسپولیس شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر ندارد، گفت: من شما را که می‌بینیم یاد گالیور می‌افتم. شما از جانب خود از قول من نظر می‌دهید و حرف می‌زنید. من نظر خاصی در این مورد ندارم. شما را همه می‌شناسند.
وی در مورد نحوه قضاوت محمود رفیعی گفت: در مورد داوری حرف خاصی ندارم. همه دیدند چه اتفاقاتی افتاد. اگر حرف بزنم محروم می‌شوم. بنابراین برای داوری آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس در مورد حضور 2 بازیکن این تیم در بازی دوستانه تیم ملی با روسیه گفت: رضایی و نوری 30 درصد توان خود را هم نداشتند. هر وقت بازیکنان ملی پوش ما ضعیف می‌شوند ما هم افت می‌کنیم. فاصله بازیکنان اصلی با بازیکنان ذخیره ما زیاد است و این مشکلی است که پرسپولیس دارد. هر وقت بازیکن به تیم ملی دادیم دچار مشکل شدیم.
وی ادامه داد: من 3 تعویض در این مسابقه انجام دادم. بازیکنان ما تا کناره‌های دروازه حریف خوب پیش می‌روند اما یا توپ را لو می‌دهند یا سر می‌خورند یا پاس اشتباه می‌دهند. تکنیک در فوتبال بر عکس آنچه در ایران باب شده فقط دریبل زدن 2 نفر نیست. تکنیک شامل پاس سالم، بغل پای سالم و زدن ضربه آخر خوب است. اصول فوتبال را باید از نوجوانی و به طور اصولی آموخت.

سرمربی سابق تیم ملی در مورد حضور کرش در تیم ملی ایران گفت: او بهترین گزینه برای تیم ملی است اما باید دید چگونه او را حمایت می‌کنند. یکی از نهادهایی که از کرش باید حمایت کند باشگاه‌ها هستند با امکاناتی که دارند اما اینجا باشگاه‌های امکاناتی ندارند. ما زیر ساخت‌ نداریم. کرش پتانسیل بالایی دارد و باید زمینه کار برای او را فراهم کنیم.
دایی در مورد برگزاری دربی پایتخت در روز 6 فروردین اظهار داشت: مخالف برگزاری بازی در این تاریخ هستم. همه ما خانواده داریم و دوست داریم عید در کنار خانواده باشیم. خانواده من و شما حق ندارند 2 روز تعطیل باشند؟ متاسفانه با این برنامه ریزی همه چیز به هم می‌خورد.
وی در مورد اینکه آیا در این مورد مکاتبه کرده است یا نه، گفت: من کاره‌ای نیستم که مکاتبه کنم. نظرم را به باشگاه اعلام می‌کنم و می‌گویم مخالف این تاریخ هستم.

دایی در مورد استقبال کم تماشاگران از پرسپولیس گفت: این فقط مشکل پرسپولیس نیست. به غیر از شهرستان‌ها که پرسپولیس و استقلال در آن بازی می‌کنند سایر ورزشگاه‌ها تقریبا خالی است. برای بازی استقلال چند هزار نفر به ورزشگاه آمده بودند؟‌ آیا بیشتر از 2 هزار نفر بود؟ این مشکل فوتبال ما است که به ضرر فوتبال تمام می‌شود و باید آن را حل کنیم. چه کسی باور می‌کرد برای دیدار پرسپولیس بین 3 تا 5 هزار نفر تماشاگر به ورزشگاه بیاید؟ این مشکل گریبانگیر کل فوتبال ما شده است.

/ 0 نظر / 11 بازدید