قرارداد با کرش یک نوع قرارداد ترکمنچای بود


وی ادامه داد: هر دو تیم فوتبال جوانمردانه و البته درگیرانه‌ای را ارائه کردند که این می‌توانست کار داور را سخت کند. همچنین می‌خواهم از عوامل باشگاه راه‌آهن تشکر کنم زیرا چمن ورزشگاه و همچنین وضعیت دستشویی‌ها بهتر شده است. وقتی چیزی خوب می‌شود بی‌انصافی است که اشاره‌ای به آن نکنیم.
سرمربی سایپا درمورد مسائل فنی مسابقه گفت: اگر چه بازی گلی نداشت، اما افرادی که در ورزشگاه بودند بازی پر هیجانی را دیدند. مسابقه‌ای که در آن دو تیم خطرات زیادی روی دروازه‌ها ایجاد کردند و شاید زیبایی فوتبال این است که موقعیت‌های تک به تک را هم بازیکنان از دست بدهند. هرچند معتقدم شانس‌های گلزنی ما بیشتر از حریف بود ولی مساوی هم نتیجه‌ای دور از عدالت نبود.

سرمربی سابق تیم ملی در مورد منتفی شدن حضور کرش در ایران گفت: چه فایده‌ای دارد در این مورد صحبت کنم. این مسئله فقط وقت شما و بینندگان را می‌گیرد. مشکل فوتبال ما مربی تیم ملی نیست، ساختار فوتبال عیب دارد و تا زمانی که ساختار درست نشود یک نفر هم نمی‌تواند کار کند. مشکل فوتبال ما بیشتر از آنکه فنی باشد بی‌انضباطی و نداشتن شهامت در مواقعی است که باید قاطع یا تصمیم خوب و محکمی بگیریم؛ است.
وی ادامه داد: بارها گفته‌ام زمانی که در تیم ملی با مربی ایرانی نتیجه نمی‌گیریم به سمت مربی خارجی می‌رویم و یا زمانی که با مربی خارجی نتیجه نمی‌گیریم به سمت مربی ایرانی می‌رویم. باید ابتدا ساختار فوتبال درست شود. یک مربی نمی‌تواند به تنهایی در سطوح ملی کار کند.

مایلی‌کهن تاکید کرد: صحبت من در مورد خود کرش نیست، او کارنامه خوبی دارد اما اینکه بخواهیم تیم امید و جوانان ایران را نیز به او بسپاریم دیگر آخرش بود. من نمی‌گویم کرش مربی خوبی بود یا بد، اما این قرارداد یک قرارداد ترکمنچای بود که او حتی باید به مربیان ایرانی آموزش می‌داد.
سرمربی سایپا افزود: مسئول آموزش مربیان کشور کمیته آموزش است که رئیس آن مرتضی محصص است. او هم مشاور تیم امید است و هم مشاور تیم ملی بزرگسالان شده، هم مشاور باشگاه استقلال است و هم مدرس AFC است. ما مربیان تشنه مطالب جدید هستیم و مسئول کمیته آموزش باید این خوراک را به ما بدهد.
مایلی‌کهن تاکید کرد: بارها گفته‌ام چند کمیته در فدراسیون باید حقوق مکفی داشته باشند که کمیته داوران و کمیته آموزش از این جمله هستند. محصص از دست من ناراحت شده اما من حق را می‌گویم.
وی در پایان گفت: با این شرایط باید رئیس فدراسیون را هم از پرتغال می‌آوردیم.

/ 0 نظر / 13 بازدید