غلامرضا رضایی: برخورد موبایل نقش زمینم کرد

 از آنجایی که همه به طرف رضایی رفتند خیلی ها تصور کردند رضایی زننده گل دوم تیمش بوده اما غلام می گوید:«نه، محمد گل زد. یک حرکت خوب کرد و خدا را شکر که توپ رفت داخل دروازه. البته فرقی هم ندارد که چه کسی گل زد. خدا را شکر که بردیم حتی اگر خودشان هم گل می‌زدند فرقی نمی‌کرد.»

  بعد از گل شماره 10 قرمز ها یکباره نقش زمین شد .خودش توضیح می دهد:«واقعا شانس آوردم که به سرم نخورد. شدت درد برخورد آنقدر زیاد بود که به زمین افتادم. واقعا اگر آن گوشی موبایل به سر من یا بازیکن دیگری می‌خورد معلوم نبود چه اتفاقی بیفتد. اتفاقی که شاید قابل جبران نبود. آن گوشی به آرنج من برخورد کرد و آرنجم را سیاه کرده اما خدا را شکر که چند لحظه بعد بلند شدم و به بازی ادامه دادم.»

 به نظر می رسید رضایی با ستار زارع همشهری اش در تیم مقایبل کری دارد اما او می گوید:« نه من با هیچ بازیکنی کری ندارم. فقط با تمام وجودم بازی می‌کنم تا تیم‌ام برنده باشد. خوشبختانه در تمام درگیری‌ها هم حاضر بودم اما با کسی کری نداشتم و کار خودم را انجام دادم.»

 مهاجم ملی پوش پرسپولیس که نقابل راه آهن خسته نشان داد درباره بازی خوبش در بوشهر می گوید:« این هفته 2 روز ریکاوری کردیم اما در همین بازی هم درد داشتم. من مصدوم بودم و از دقیقه 70-60 با درد بازی کردم البته می‌دانم در این شرایط پرسپولیس به من نیاز دارد. اما آن 2 روز ریکاوری باعث شده بود بدنمان سرحال شود و آن خستگی قبلی را از تن بیرون کنیم.»

 وی درباره فراموشی خاطره تلخ شکست فصل قبل پرسپولیس در بوشهر هم می گوید:« فکر می‌کنم هوادارانمان از پارسال تا امروز منتظر بودند که ما این بازی را ببریم که خدا را شکر این اتفاق افتاد و ما هم این پیروزی را تقدیم آنها می‌کنیم.»

 گل دوم پرسپولیس  روی حرکت رضایی و نوری که همیشه همه جا با هم هستند به دست آمد که در نوع خود جالب بود.رضایی در این باره می گوید:« همه بچه‌ها واقعا خوب کار کردند، در تیم ما همه با هم رفیق هستند و موفقیت و گل‌ها را نباید به اسم شخص خاصی نوشت.»

/ 0 نظر / 13 بازدید