کرش شناخت خیلی خوبی از بازیکنان تیم ملی دارد

بالاخره سفر کرش به تهران انجام شد و اکنون ما ماموریت داریم که در دو زمینه فعالیت اساسی داشته باشیم. اول باید به وی اطمینان خاطر بدهیم که ایران فضای بسیار آرام و قدمت چندین هزار ساله دارد. باید وی را متوجه کنیم که ایرانی ها مردمان میهمان نوازی هستند و برخلاف تبلیغاتی که در بیرون علیه ایران می شود، جو داخل کشور ما بسیار خوب و آرام است. در وهله دوم نیز باید بنشینیم و مفاد قرارداد را با وی نهایی کنیم. کرش شناخت خیلی خوبی از بازیکنان تیم ملی دارد و از همه جالب تر اینکه وی نگران تیم امید ایران نیز است.

وی در پاسخ به این سوال که در چند مفاد قرارداد با کرش به توافق رسیده اند، عنوان کرد: در مورد تک تک مفاد قرارداد با وی صحبت کرده ایم و به نظرم مشکلات زیادی برای امضای قرارداد با وی وجود ندارد هر چند باید درباره همه جزئیات به دقت بررسی و گفت و گو شود.
ترابیان اظهار داشت: در صورت نهایی شدن مذاکره با کرش و با پیشنهاد وی یک مربی پرتغالی دیگر هم به عنوان سرمربی هدایت تیم امید انتخاب می‌شود.
وی ادامه داد: همه چیز به روند مذاکرات با کرش در چند روز آینده بستگی دارد و در پایان مذاکرات می توان در این موارد به جمع بندی نهایی رسید.

سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال درباره نحوه اقامت سرمربی پرتغالی و خانواده اش در ایران به فارس گفت: این مربی به هیچ عنوان پروازی نخواهد بود چرا که ما طبق قرارداد با وی رفتار خواهیم کرد و اگر قرارداد نهایی شود همه چیز طبق قانون و توافقات انجام شده پیش خواهد رفت و مشکلی در این زمینه نیز احساس نمی‌شود.
ترابیان ادامه داد: به هر حال چند روز آینده و نحوه مذاکره با این مربی و رفتار رسانه ها اهیمت بسیاری دارد. کرش خودش دوست دارد که چهارشنبه به ابوظبی برود و از نزدیک مسابقه دوستانه تیم ملی ایران برابر روسیه را تماشا کند، اما من ترجیح می دهم وی بیشتر با فضای ایران آشنا شود. اگر چه شاید ما چهارشنبه وی را برای تماشای بازی ایران با روسیه به امارات ببریم و دوباره به تهران برگردیم، ‌اما امروز کرش را خودم به نقاط مختلف شهر می برم تا با فضای خوب تهران و خونگرمی ایرانیان بیشتر آشنا شود. ترجیح می دهم برای آنکه در آرامش مذاکرات انجام شود وی را فعلا به فدراسیون فوتبال نبرم.

وی در پایان به فارس گفت: اگر در روند مذاکرات شکل رسانه ای تشدید شود، بدون شک موضع فدراسیون فوتبال ایران مقابل کرش تقلیل پیدا می کند و به نوعی قیمت بالا می‌رود بنابراین بهتر است که رسانه ها اجازه بدهند این روند آرام طی شود و من از صدا و سیما و رسانه ها خواهش می کنم که طوری رفتار کنند تا موضع فدراسیون فوتبال ایران تضعیف نشود.

/ 0 نظر / 11 بازدید