انتخاب سرمربی تیم امید به سبک پاس‌های رونالدینیو!


در پایان این جلسه علی کفاشیان اعلام کرد هومن افاضلی همچنان به کار خود در تیم امید ادامه خواهد داد تا بازی این تیم برابر قرقیزستان برگزار شود.

پیش از این زمانی که از کفاشیان در خصوص سمت افاضلی در تیم امید سوال شده بود وی اعلام کرده بود افاضلی به عنوان "تیم جمع کن " امیدها فعالیت می‌کند. البته رئیس فدراسیون گفته که ابراهیم‌زاده و قلعه‌نویی هم به عنوان مشاور در کنار تیم امید خواهند بود.

در این بین مسئولان فدراسیون مذاکراتی را هم با مجید جلالی داشته‌اند که این مذاکرات بدون اطلاع مسئولان باشگاه خوزستانی صورت گرفته بود. در جریان نبودن مسئولان باشگاه فولاد و برخی دیگر از مسائل باعث شد مهدی تاج، نایب رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کند جلالی گزینه بسیار خوبی برای تیم امید است، اما او فعلا در باشگاه فولاد مشغول است و این درست نیست وسط فصل مربی را از باشگاه جدا کنیم باید همه جوانب را بررسی کنیم.

این که چگونه مسئولان فدراسیون فوتبال ابتدا با جلالی مذاکره می‌کنند و سپس به این نتیجه می‌رسند که او تیم دارد سؤالی است که بی‌پاسخ مانده است. جلالی صبح امروز به فارس گفته بود: "پنجشنبه شب ساعت 21:30 کفاشیان با من تماس گرفت و در صحبتی 2 دقیقه ای به من گفت قصد دارند در جلسه کمیته فنی نام من را به عنوان گزینه مربیگری در تیم امید مطرح کنند. "

این اتفاق اما رخ نداد و امروز اعلام شد افاضلی به عنوان مربی این تیم همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. این نوع انتخاب ناخودآگاه ما را یاد پاس‌های رونالدینیو می‌اندازد. او معروف است به این که یک طرف را نگاه می‌کند و پاسش را به سمت دیگر می‌دهد.
حالا حکایت فدراسیون فوتبال است که با یک مربی صحبت می‌کند و فرد دیگری را به عنوان مربی انتخاب می‌کند و مشاوران او را هم فردی غیر از گزینه مذاکره شده را به عنوان مشاور برمی‌گزیند. مثل همان روزی که همه در فدراسیون جمع شدند و گفتند مربی ایرانی انتخاب شود اما به یک باره نام کلمنته مطرح شد!

/ 0 نظر / 15 بازدید